Ревізори вітають ювіляра

Колектив КРУ в Полтавській області привітав із 70-річним ювілеєм ветерана Служби, колегу Ірину Іванівну ЧУНТУЛОВУ.

Ірина Іванівна народилася 19 жовтня 1941 року в с. Коларівка, Приморського району, Запоріжської області. З серпня 1983 року працювала в системі Міністерства фінансів. У 1993 році призначена на посаду заступника начальника контрольно-ревізійної служби області де працювала до виходу на пенсію.

Відділи, керовані Чунтуловою І.І., досягали найбільшої ефективності в роботі, забезпечували повернення належних державі коштів і стягнення фінансових санкцій за наслідками ревізій.

 

За плідну та багаторічну  працю Ірина Іванівна нагороджена медаллю „Ветеран праці” та відзначена двічі Почесною грамотою Міністерства фінансів України.

І сьогодні вона займає активну громадську позицію, продовжує діяльність направлену на збереження коштів з державної скарбниці.

Керівник Управління Михайло Михайлович КРИВОШЕЙ, висловив ювілярці теплі слова подяки за її внесок у нелегку ревізорську справу, побажав добробуту та щасливого майбуття, від імені  колективу, подарував яскраві осінні квіти, вітальну листівку та цінний подарунок.

Доброго здоров’я Вам, дорога Ірино Іванівно!

Пресс-служба КРУ

в Полтавській області