Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства "Бюро технічної документації та містобудування Полтавського району"

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області перевірено фінансову дисципліну в Комунальному підприємстві "Бюро технічної документації та містобудування Полтавського району" за 2009-2010  та за 8 місяців 2011 року.

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 57,0 тис. гривень.

Так, в порушення чинного законодавства, через не проведення бухгалтерією  нарахувань по 31 справі за  виконані роботи з технічної інвентаризації нерухомого майна, підприємству нанесено  збитки  в сумі понад 12 тис. гривень.

А недоотримання коштів найманими працівниками підприємства, внаслідок невірного розрахунку посадових окладів, проценту відрахувань на заробітну плату від обсягів виробництва та обрахунку середньої заробітної плати для проведення оплати за час перебування їх у відрядженнях склало понад 14 тис. гривень.

Також контрольним заходом встановлено проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму понад 30 тис. гривень.

Прикладом такого факту є, надання в порушення вимог Колективного договору, колишньому директору КП „БТІМ Полтавського району”, безвідсоткової позички в сумі 20 тис. грн., яку на момент ревізії повністю не повернуто.

Під час проведення ревізії встановлені фінансові порушення  відшкодовані частково.

За результатами ревізії одну посадову особу підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області