Здорова молодь – інвестиція в майбутнє

Першого листопада начальник контрольно-ревізійної служби області, депутат обласної ради та одночасно Президент Асоціації професійних видів єдиноборств Полтавської області Михайло Кривошей, зустрівся з президентом, тренером і спортсменами бійцівського клубу „Легіон” які нещодавно повернулись переможцями зі спортивних змагань в Росії.

Під час зустрічі, тренер клубу, Руслан Крівуша, з гордістю повідомив, що у професійному турнірі, який проходив 22 жовтня 2011 року у Москві, взяли участь бійці з 10 країн світу. Більш як на 65 держав в прямому ефірі вели  трансляцію турніру.

З чотирьох запрошених українських спортсменів двоє полтавці – бійці клубу „Легіон”, неодноразові переможці спортивних змагань – Алім Набієв та Роман Маслов. У запеклій боротьбі з найтитулованішими суперниками, наші хлопці вибороли жадану перемогу.

Президент клубу Олег Панкратьєв ствердив, що здобута перемога це перемога не лише одного спортсмена, це результат наполегливої роботи усієї команди, а також висловив, що завдяки підтримці голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Васильовича Удовіченка, який очолює опікунську раду обласної АПВЄ, та особистої активної підтримки Михайла Михайловича Кривошея, вихованці  клубу „Легіон” впевнено крокують до наступних перемог.

Михайло Кривошей привітав юнаків з черговими спортивними здобутками, побажав і надалі тримати марку кращих та наголосив:

„Головна мета підтримки клубу – забрати дітей з вулиць, дати їм можливість фізично розвиватись, повернути їх до здорового способу життя, а також продовжити відродження  єдиноборств. Впевнений, що зорова молодь це наша інвестиція в майбутнє”.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області