Ревізори Полтавщини підбили підсумки роботи за 9 місяців

Протягом січня-вересня 2011 року фахівці Контрольно-ревізійного управління в Полтавській області відшкодували понад 55 млн грн. втрат державних фінансових і матеріальних ресурсів. Про це 3 листопада  на розширеному засіданні Колегії КРУ в Полтавській області, повідомив начальник управління Михайло Кривошей. Бюджетам, підприємствам, установам, організаціям та фізичним особам повернено фінансових ресурсів на  суму15,2 млн грн.

Очільник контрольно-ревізійної служби області акцентував увагу керівників структурних підрозділів, що завдання Президента і Уряду  для служби сьогодні, в першу чергу, працювати на упередження фінансових порушень.  Зазначив, що забезпечення належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни - питання, яке повинно вирішуватися комплексно, для чого необхідним є і належне усунення виявлених порушень, і забезпечення невідворотності покарання за них.

„Один з показників результативності нашої роботи - виявлення корупційних діянь, ніхто з нас не знімав це завдання, задача номер один - боротьба з корупцією, а ефективна  робота в цьому напрямку, можлива тільки при підтримці наших колег з правоохоронних органів”, - наголосив начальник управління, - „Якщо керівник підприємства, установи чи організації простягнув руку в державну кишеню або не по господарські розпорядився державним майном, такий керівник не повинен  керувати”.

В роботі колегії прийняв участь перший заступник прокурора Полтавської області Сергій Денисенко, він підтримав необхідність такої співпраці та наголосив: „ У  нас єдині мета і завдання - повернути державі кошти які будуть спрямовані на потреби суспільства”.

Тож резерви для покращення роботи полтавських ревізорів є - активізація роботи з підконтрольними об’єктами групи ризику обов’язково дадуть позитивні результати.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області