Про результати ревізії відділу культури та туризму Карлівської райдержадміністрації

Фінансових порушень на суму понад 145 тис. грн встановило контрольно-ревізійне управління в Полтавській області під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності відділу культури та туризму Карлівської райдержадміністрації.

Так, ревізори виявили проведення операцій, з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на загальну суму  81,8 тис. грн., а саме: завищення вартості виконаних підрядних робіт по поточному ремонту приміщень, часткове не відшкодування вартості спожитих комунальних послуг орендарями,  зайве перерахування коштів до державних цільових фондів на зайво виплачену заробітну плату, нецільове використання бюджетних коштів та внесення недостовірних даних до бюджетних запитів на 2009 – 2011 роки.

Через недоплату заробітної плати внаслідок несвоєчасно проведеного підвищення посадового окладу, не проведення її індексації, невірного визначення періоду, за яким обчислюється середня заробітна плата для нарахування оплати за час перебування працівників у відрядженнях тощо, виявлено недоотримання фінансових ресурсів в сумі 54,5 тис. гривень.

Виявлені порушення частково відшкодовані ще на час проведення ревізії.

П’ятеро посадових осіб відділу притягнуто до адміністративної  відповідальності.

Інформацію про результати ревізії скеровано до обласної прокуратури, управління культури облдержадміністрації та Карлівську райдержадміністрацію.

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області