Полтавські ревізори виявили порушень на суму понад 137 тис грн. під час ревізії Войнихівської сільської ради Лубенського району

Порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 137 тис. грн. виявили фахівці КРУ в Полтавській області під час ревізії Войнихівської сільської ради. Ревізією охоплено фінансово-господарську діяльність установи  з 01.05.2008 по 01.09.2011. До того ж перевірено 4,3 млн грн. бюджетних коштів.

Встановлено допущення порушень при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам установи. Зокрема, недонараховано заробітної плати за час перебування їх у відрядженнях та навпаки зайво виплачені надбавки та  доплати.

Так, ревізією встановлено, що проведено виплату за вислугу років сільському голові без відповідного рішення сільської ради, що призвело до переплати заробітної плати на суму 6,2 тис. грн., а працівникам сільської ради  виплачено премії за розпорядженнями сільського голови,  в яких зазначено лише порядок виплати, але не визначено конкретний розмір премії щодо кожного працівника, внаслідок чого проведено завищених витрат на заробітну плату на  суму  17,7 тис. грн.

Порушення з оплати праці призвели до зайвого  перерахування до державних цільових фондів в сумі понад 14 тис. грн.

Крім того, виявлено незаконні витрати бюджетних коштів при виконанні робіт по поточних ремонтах каналізаційних колекторів та каналізаційних мереж, а також порушення з обліку товарно-матеріальних цінностей тощо.

Під час ревізії незаконні витрати відшкодовано в сумі 50,24 тис. грн.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 4 осадових осіб сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності.

Сільського голову за використання коштів з порушенням бюджетного законодавства  рішенням суду притягнуто до адміністративної відповідальності  у вигляді накладення адмінштрафу в розмірі 510 грн., який сплачений до держбюджету в повному обсязі.

Застосована фінансова санкція у вигляді зменшення бюджетних асигнувань на суму нецільового використання коштів та прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках сільської ради, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати проведеної ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області