Ревізори на варті фінансової дисципліни

Порушень фінансово-бюджетної дисципліни на  суму 112,98 тис. грн встановлено ревізорами контрольно-ревізійного управління в Полтавській області під час ревізії Державної екологічної інспекції в Полтавській області.

Зокрема, під час контрольного заходу ревізори встановили, безпідставне списання з балансу інспекції 13616 літрів бензину А-95 на суму понад 72 тис. грн який був переданий на відповідальне зберігання до Державної екологічної інспекції в Черкаській області і в подальшому використаний нею на власні потреби.

Крім того, через порушення Порядку обчислення середньої заробітної плати, при розрахунку її середнього розміру, встановлено недоотримання працівниками інспекції заробітної плати на суму майже 14 тис. гривень.  А через незаконне нарахування та виплати працівникам заробітної плати за фактично не виконану роботу, з урахуванням зайво перерахованих до державних цільових фондів нарахувань допущено  порушення на суму 5,45 тис. гривень.

За підсумками ревізії на одну посадову особу інспекції складено протокол про адміністративне правопорушення.

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, відкритих інспекцією  в  органах Державного казначейства.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи області.

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області