Полтавські ревізори виявили порушення на суму понад 7 млн гривень

Результати проведеної контрольно-ревізійним управлінням Полтавської області ревізії Державного підприємства „Новосанжарське лісове господарство” за період з 01.01.2009 по 30.09.2011 року засвідчили, що внаслідок недотримання вимог чинного законодавства, допущені порушення фінансово-бюджетної дисципліни на  суму понад 7 млн 328 тис. гривень.

Так, без застосування конкурсних процедур закупівлі, підприємством придбано на понад 7 млн 143 тис. грн  товарів за державні кошти, чим порушено вимоги тендерного законодавства.

Ревізією установлено, що без проведення відповідної претензійно-позовної роботи, внаслідок списання  дебіторської заборгованості, строк позовної давності за якою минув по розрахунках з ДП „Голопристанське лісове господарство” підприємством недоотримано доходів в сумі 15,5 тис. грн., а також понад 4 тис. грн від заподіяної шкоди, в результаті здійснення самовільних рубок, які виявлено в ході проведення контрольного обстеження лісових ділянок.

Під час ревізії виявлено факти проведення оплати працівникам за надурочний час в однократному розмірі та нарахування і виплату зарплатні із розрахунку мінімальної заробітної плати без застосування підняття мінімальної тарифної ставки через що працівниками підприємства недоотримано фінансових ресурсів в сумі 9,2 тис. гривень.

За результатами ревізії складено протоколи про адмінправопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи області.

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області