Про результати чергової ревізії

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено  ревізію Семенівського селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності  Семенівської селищної  ради за період з 01.09.2009 по 31.08.2011 року.

Виявлено фінансових порушень на загальну суму 173,5тис. гривень.

Зокрема, ревізією повноти надходження коштів від оренди майна селищної ради за 2009 - 2011 роки встановлено, що згідно договорів оренди Семенівською селищною радою передано в оренду безоплатно 3 автотранспортних засоби, що є порушенням вимог чинного законодавства Методики розрахунку та порядку використання коштів плати за оренду майна спільної власності територіальної громади селища Семенівка, затвердженого рішеннями сесій, згідно якої розмір річної орендної плати встановлюється не менше 10 % вартості орендованого майна, визначеного його балансовою вартістю. Це призвело до недоотримання коштів від оренди комунального майна в загальній сумі 21,6 тис. гривень.

Контрольним заходом зафіксовано, що протягом 2010-2011 років згідно рішень сесій кошти виділені  на проведення робіт пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування в загальній сумі 146,01 тис. грн використані на виконання підрядних робіт (вивезення сміття та гілля, вирубку порослі, скошування бур’янів), які по своїй суті відносяться до видатків на благоустрій міст, сіл, селищ.

В порушення бюджетного законодавств до селищного бюджету протягом 2010 року зараховано кошти (адміністративні штрафи), що повинні надходити до Державного бюджету України у загальній сумі 2,6 тис. гривень.

Крім того встановлено, що внаслідок невірного обрахування  заробітної плати за час перебування у відрядженні працівниками селищної ради та дитячого садку недоотримано  заробітної плати в сумі 0,47 тис. грн та зайво виплачено в загальній сумі 0,5 тис. гривень.

Виявлені фінансові порушення усунуто в повному обсязі.

За результатами ревізії чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, за бюджетне правопорушення КРУ в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку Семенівської селищної ради, відкритому в органах Державного казначейства.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області