КРУ в Полтавській області відшкодувало втрат за січень-листопад 2011 року майже 62 млн гривень

e-mail Друк PDF

Протягом січня–листопада  поточного року фахівці КРУ в Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 62 млн грн, в тому числі, додатково надійшло фінансових і матеріальних ресурсів майже 18,3 млн гривень.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень контрольно – ревізійним управлінням застосовано 418 фінансових санкцій до порушників фінансово-бюджетної дисципліни.

 

Призупинено бюджетних асигнувань 27 установам, в 240 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, зменшено бюджетних призначень (асигнувань) 150 розпорядникам бюджетних коштів на суму 5,5 млн гривень.

За 11 місяців п.р. контрольно-ревізійним управлінням пред’явлено 47 позовів до суду щодо відшкодування винними особами збитків, ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 95 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни, до правоохоронних органів передано 161 матеріал, порушено 95 кримінальних справ, постановами КРУ в Полтавській області до адміністративної відповідальності притягнуто 1375 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою контрольно-ревізійної служби області притягнуто – 768 осіб.

Крім того, до адміністративної відповідальності за порушення бюджетного законодавства притягнуто 32 особи та за недотримання процедури закупівлі, передбаченої чинними законодавством – 13 осіб.

За результатами контрольних заходів прийнято 1076 управлінських рішень.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області