Секретар Полтавської єпархії отець Михаїл освятив приміщення Контрольно-ревізійного управління в Полтавській області

Колектив контрольно-ревізійного управління в Полтавській області запросив освятити свої робочі приміщення Секретаря Полтавської єпархії Української Православної  Церкви отця Михаїла (Волощука).

У Чині освячення приміщення, взяли участь майже всі працівники обласного апарату Управління разом зі своїми колегами-працівниками Головного управління державного казначейства України у Полтавській області.

Після прочитання псалма, проспівання стихири, зазвучали слова молитви, в якій священнослужителі просили про очищення, освячення та оберігання від усякого зла не тільки стін приміщення, але й тих, хто працює в ньому.

Окропивши присутніх свяченою водою, у своїй промові отець Михаїл сказав, зокрема, таке: „Для мене є великою радістю бути тут у цю урочисту хвилину.  Це є радістю для всіх нас. Адже кожний день нам приходиться боротися з життєвими труднощами та  негараздами. Багато часу ви проводите на роботі, в колективі. Тому дуже важливо, щоб ваші серця були наповнені тільки добром та повагою один до одного. Старайтеся жити у мирі, злагоді, взаєморозумінні... Бажаю вам терпіння та Божої благодаті”.

Начальник КРУ в Полтавській області Михайло Михайлович Кривошей щиро подякував священослужителям за тепло і духовну радість, яку дарують вони від імені Бога людям.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області