Ревізори Полтавщини підбили підсумки роботи за 11 місяців 2011 року

За 11 місяців 2011 року фахівці КРУ в Полтавській області забезпечили відшкодування 62,1 млн грн втрат державних фінансових і матеріальних ресурсів. Про це на розширеному засіданні колегії повідомив виконуючий обов’язки начальника Державної фінансової інспекції в Полтавській області Михайло Кривошей.

В роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів контрольно-ревізійної служби області, начальник відділу прокуратури Полтавської області  Григорій  Кондратенко та заступник начальника  Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Микола Лахижа.

До правоохоронних органів передано 161 ревізійний матеріал, за результатами розгляду яких порушено 76 кримінальних справ. Крім того, за результатами контрольних заходів, проведених фахівцями Управління у якості залучених спеціалістів, порушено 19 кримінальних справ.

До адміністративної відповідальності притягнуто  1420 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 768 та одну посадову особу звільнено.

Головуючий зосередив увагу присутніх на необхідності в першу чергу працювати на попередження фінансових порушень та активізації співпраці з правоохоронними органами на місцях.

Не залишилися поза увагою колегії і питання стану подальшого вдосконалення роботи щодо запобігання  корупції та  підвищення рівня   роботи із кадрами.

За результатами колегії прийнято постанову яка спрямована на покращення роботи КРУ в Полтавській області, якісне документування результатів контрольних заходів, достовірне і повне інформування органів влади та правоохоронних органів про результати ревізій.

Пресс-служба

КРУ в Полтавській області