Боротьба з порушниками фінансової дисципліни продовжується

e-mail Друк PDF

Фінансових порушень на суму понад 335 тис. грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії відділу освіти виконавчого комітету Ленінської районної ради м. Полтави. Контрольним заходом охоплено фінансово-господарську діяльність відділу за період з 01.02.2010 по 01.11.2011 роки.

Зокрема, порушень, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів виявлено на суму 115,1 тис. грн., з яких 109,2 недоотримання працівниками відділу заробітної плати, а 5,9 тис. грн надходжень районним бюджетом.

Ревізори встановили також проведення з порушенням чинного законодавства операцій, що призвели до втрат фінансових ресурсів, а саме: завищення витрат на оплату праці, сплату страхових платежів, вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, а також витрат на оплату транспортних послуг по перевезенню учнів, які фактично не брали участь в учбовому процесі.

Під час ревізії виявлені порушення усунуто в повному обсязі.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку 11-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Ленінського району м. Полтави та управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області