Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із 19-ю річницею прийняття Закону України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні”!

19-та річниця створення ДКРС України – не лише підсумок та всебічний аналіз діяльності служби, а й визначення пріоритетів подальшого вдосконалення створеної в результаті реформування контрольно-ревізійної служби - Державної фінансової інспекції України, зміцнення її самостійності, гармонізація її подальшої взаємодії з органами законодавчої, виконавчої та судової влади.

Підсумки 2011 року засвідчили, що ми готові ефективно працювати попри будь-які кризові ситуації. Все, що досягнуто – це результат великої праці, в якому залишається частка душі і совісті кожного із працівників.

Шановні колеги, скромні і невтомні працівники Служби, попереду копітка робота. Лише сумлінне і добросовісне виконання своїх обов’язків, дасть нам можливість забезпечити належний рівень виконання завдань, визначених Президентом України та Урядом, щодо здійснення державного фінансового контролю, за використанням та збереженням кожної копійки з державної скарбниці.

Дорогі колеги, шановні ветерани Служби!

З нагоди чергової річниці професійного свята, щиро вітаю вас. Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку і простого людського щастя.

Нових нам звершень і перемог на благо рідної України!

З повагою

Михайло Кривошей

начальник Держфінінспекції в Полтавській області