Забезпечення фінансової дисципліни – головне завдання Держфінінспекції

26 січня відбулась прес-конференція начальника Державної фінансової інспекції в Полтавської області Михайла Кривошея.

Під час заходу, представників регіональних змі повідомлено про результати роботи служби за минулий рік, кадрові зміни у зв’язку з реорганізацію контрольно-ревізійного управління області в Державну фінансову інспекцію, а також про стратегічні плани розвитку і діяльності служби на майбутнє.

Загалом минулого року державним контролем охоплено 497 суб’єкти господарювання державного сектору економіки, їхні фінансові та матеріальні ресурси на суму понад 10 млрд грн.

Ревізорами Потавщини встановлено фінансових порушень на понад 70 млн грн.

В результаті вжитих заходів, до бюджетів усіх рівнів відшкодовано державних і комунальних ресурсів на суму 62,7 млн грн.

Більшу частку виявлених фінансових порушень становлять порушення законодавства у сфері державних закупівель. Обсяг здійснених таких закупівель встановлено на 49 об’єктах контролю на суму 92 млн гривень.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни, до правоохоронних органів передано 167 матеріалів, за якими порушено 76 кримінальних справ, за результатами ревізій, проведених фахівцями Інспекції у якості залучених спеціалістів 19.

„Тільки завдяки підтримки Полтавської обласної державної адміністрації, обласної ради та тісної співпраці з Прокуратурою, МВД, СБУ, та ДПА області, державна фінансова інспекція зможе забезпечити ефективну боротьбу з порушниками фінансової дисципліни.”, – наголосив начальник Держфінінспекції, - „Працювати на упередження фінансових порушень, активно співпрацювати з нашими колегами з правоохоронних органів, забезпечити вжиття всіх необхідних заходів щодо запобігання корупції та підвищення рівня роботи із кадрами – пріоритети визначені основними в діяльності Державної фінансової інспекції в Полтавській області на 2012 рік.”

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області