Ревізори перевірили фінансову дисципліну в лікарні №3 міста Кременчука

Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності міської лікарні №3 м. Кременчука за 2009 – 2011 роки, фахівці Держфінінспекції в Полтавській області встановили фінансових порушень на загальну суму 26,7 тис. гривень.

Зокрема, на 20 тис. грн встановлено операцій проведених з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат, а саме: проведені видатки не підтверджені розрахунками на проходження профілактичних медичних оглядів працівників бюджетних закладів, оплата праці медперсоналу лікарні за надання громадянам платних послуг, переплата заробітної плати сумісникам тощо.

Ревізією також установлено, що через не нарахування обов’язкових доплат та надбавок за вислугу років, керування студентською практикою, неправильне нарахування заробітної плати за час перебування у відрядженнях, працівники лікарні недоотримали коштів на загальну суму 5,3 тис. гривень.

На час проведення ревізії виявлені порушення частково відшкодовано.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області та відділ охорони здоров’я виконкому Кременчуцької міської ради.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області