Держфінінспекція в Полтавській області усунула втрат фінансових ресурсів держави на суму 86,3 тис. гривень

Ревізією Новосанжарської районної ради за період з 01.01.2009 по 30.11.2011 встановлено фінансових порушень на суму 103 тис. гривень.

Зокрема, від оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади, районним бюджетом недоотримано фінансових ресурсів на загальну суму 10,2 тис. гривень.

Ревізори зафіксували, що в порушення чинного законодавства і умов договору оренди, за рахунок коштів районного бюджету, проведено зайві видатки на здійснення капітального та поточного ремонтів приміщення переданого в оренду установі, яка утримується з державного бюджету в загальній сумі 84,8 тис. гривень.

Контрольним заходом встановлено, що райрадою здійснено оплату завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт з причини застосування підрядником невірних розцінок, а також порушення, що призвели до недоотримання заробітної плати працівниками установи та навпаки її зайвих видатків.

Завдяки вжитим заходам, в період ревізії забезпечено відшкодування фінансових порушень на загальну суму 86,3 тис. гривень.

За порушення бюджетного законодавства Держфінінспекцією прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку Новосанжарської районної ради.

За результатами ревізії одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали контрольного заходу передано до Управління ДСБЕЗ УМВС України в Полтавській області та поінформовано прокуратуру Новосанжарського району.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області