За січень 2012 року полтавські ревізори відшкодували майже 6,4 млн грн втрат державних ресурсів

У січні поточного року завдяки вжитим заходам фахівців Держфінінспекції в Полтавській області відшкодовано втрат державних фінансових і матеріальних ресурсів в сумі майже 6,4 млн грн, в тому числі, до державної скарбниці додатково надійшло понад 3 млн гривень.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 20 фінансових санкцій.

Зокрема, одній установі призупинено бюджетних асигнувань, в 15 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, 4-м розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетних призначень (асигнувань) на суму 149,4 тис. гривень.

Крім того, до суду пред’явлено 7 позовів щодо відшкодування винними особами збитків, ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 4 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни, до правоохоронних органів передано 7 матеріалів, за матеріалами ревізій та перевірок порушено 9 кримінальних справ.

За результатами матеріалів перевірок в якості залучених спеціалістів порушено 8 кримінальних справ.

Правоохоронними органами за матеріалами контрольних заходів складено 1 протокол про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за корупційні діяння.

За результатами контрольних заходів прийнято 70 управлінських рішень.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області