Ревізори Полтавщини підбили підсумки роботи за січень поточного року

У роботі час минає неймовірно швидко. Здавалося б, рік щойно розпочався, а вже надійшла пора перших підсумків. На засіданні колегії Держфінінспекції в Полтавській області, під головуванням начальника Інспекції Михайла Кривошея, яка відбулась 22 лютого, у звітній промові начальник відділу організаційної роботи Валентина Лісовська доповіла, що протягом січня поточного року забезпечено проведення контрольних заходів на 50 підконтрольних об’єктах, контролем охоплено операції з використання фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 3 млрд грн.

 

Фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів виявлені на 49 об’єктах контролю на загальну суму понад 7 млн грн.

Завдяки вжитим заходам повернуто до бюджетів усіх рівнів, відшкодовано і поновлено незаконних та нецільових витрат і нестач державних і комунальних ресурсів на суму 6,4 млн грн., в тому числі на суму майже 3,4 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів надійшло додатково.

Крім того, до суду пред’явлено 7 позовів щодо відшкодування винними особами збитків, ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 4 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни, до правоохоронних органів передано 7 матеріалів, за матеріалами ревізій та перевірок порушено 9 кримінальних справ.

За результатами матеріалів перевірок в якості залучених спеціалістів порушено 8 кримінальних справ.

За результатами контрольних заходів прийнято 70 управлінських рішень. Головуючий зосередив увагу колег на необхідності працювати тільки на результативні контрольні заходи, а також вжити всіх необхідних заходів для активізації роботи на місцях по збереженню бюджетів віх рівнів.

«Необхідно відпрацювати чітку системність в роботі, забезпечити її наступальний характер відносно порушників фінансової дисципліни.», - наголосив начальник Держфінінспекції, - «Не можна красти у Держави кошти і щоб за це не було відповідальності».

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області