Фінансових порушень на суму 137,8 тис. грн виявила ревізія Новосанжарської центральної районної лікарні

Працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час проведення ревізії Новосанжарської центральної районної лікарні встановили фінансових порушень на суму 137,8 тис. грн.

Зокрема, ревізори встановили, що через не оприбуткування благодійної допомоги, отриманої лікарнею від осіб, які проходили лікування, установою недоотримано доходів в сумі понад 97 тис. грн.

Крім того, внаслідок не проведення індексації заробітної плати, не надання матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань, яка є обов’язковою виплатою, виплати надбавки за особливі умови праці в занижених розмірах, та нарахування заробітної плати за час перебування у службових відрядженнях з розрахунку менше середньої заробітної плати, працівники лікарні недоотримали коштів на суму понад 8,5 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам, в період ревізії виявлені фінансові порушення усунуто в повному обсязі.

За недостовірні дані, включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, на 6 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Полтавської області та Новосанжарську райдержадміністрацію.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області