Ревізори перевірили фінансову дисципліну в комунальному підприємстві „Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень”

Під час проведення планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства „Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень”, працівники Держфінінспекції в Полтавській області встановили порушень фінансової дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 23,5 тис. грн.

Зокрема, через несвоєчасне складання та підписання актів здачі-прийняття робіт по послугах за контролем руху транспортних засобів підприємство недоотримало доходів на суму 17,4 тис. грн. А не збільшення посадових окладів працівникам підприємства при зміні законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, призвело до недоотримання ними зарплатні на загальну суму 4,2 тис. грн.

Зафіксовано також, проведення фінансових операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат: несвоєчасне внесення змін до договору на відпуск енергії у вигляді гарячої води в частині зменшення площі опалення приміщення, зайве нарахування та виплата додаткової зарплатні та внесків до відповідних соціальних фондів тощо.

За результатами ревізії 2-х посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області та Управління житлово - комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Прес-служба Держфінінспекція

в Полтавській області