Ревізори продовжують виявляти фінансові порушення

Працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час проведення ревізії міського пологового будинку м. Кременчука, виявили порушень на загальну суму 13,8 тис. грн.

Так, внаслідок не проведення підвищення посадового окладу лікарю-неврологу пологового будинку, в зв’язку із шкідливими та важкими умовами праці, він недоотримав заробітної плати в сумі 0,38 тис. грн., водночас через не нарахування надбавки за вислугу років, лікар-психолог недоотримав зарплатні в сумі 1,82 тис. грн.

Зафіксовано також проведення фінансових операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на загальну суму – 11,6 тис. грн.

Зокрема: завищення обсягу і вартості виконаних ремонтних робіт, переплата заробітної плати внаслідок надання додаткових щорічних відпусток за шкідливі та важкі умови праці без врахування фактичного часу зайнятості працівників в цих умовах, переплата заробітної плати за фактично не відпрацьований час зовнішніми сумісниками, списання з обліку продуктів харчування понад встановлені норми тощо.

В період ревізії порушення усунено частково.

За недостовірні дані які включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку 5 посадових осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області та відділ охорони здоров»я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області