Держфінінспекція в Полтавській області відшкодувала втрат за січень-лютий 2012 року майже 10 млн грн

Завдяки вжитим заходам працівники Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня–лютого поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 10 млн грн.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 65 фінансових санкцій.

Призупинено бюджетних асигнувань 13 установам, в 40 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, зменшено бюджетних призначень (асигнувань) 12 розпорядникам бюджетних коштів на суму 451 тис. грн.

Протягом двох місяців Держфінінспекцією пред’явлено 13 позовів до суду щодо відшкодування винними особами збитків, ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 6 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни 21 матеріал передано до правоохоронних органів, за матеріалами ревізій та перевірок порушено 18 кримінальних справ, а також 13 за результатами перевірок в якості залучених спеціалістів.

Постановами Інспекції до адміністративної відповідальності притягнуто 194 особи, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою Інспекції – 106 осіб.

За результатами контрольних заходів прийнято 157 управлінських рішень.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області