Держфінінспекція продовжує наступ на порушників фінансової дисципліни

Ревізія відділу освіти Оржицької районної державної адміністрації за період з 01.01.2008 року по 01.01.2012 року встановила порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 269,4 тис. грн.

Так, недоотримання працівниками заробітної плати склало 53 тис. грн.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено в розмірі 216,4 тис. грн., з яких: завищення бюджетних асигнувань, внаслідок не врахування при розрахунках видатків на закупівлю продуктів харчування у кошторисі наявного залишку продуктів харчування, завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, завищені витрати на оплату праці, списання продуктів харчування в супереч законодавству тощо.

Під час ревізії порушення, що призвели до недоотримання та втрат фінансових ресурсів відшкодовано в сумі 151,04 тис. грн.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку 14-х посадових осіб відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності.

Одночасно Держфінінспекцією в Полтавській області прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках відділу освіти.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Оржицького району та Головне управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області