Понад 250 тис. грн. фінансових порушень встановлено ревізорами в навчально-виховному комплексі інтернатного типу для дітей з вадами розвитку

Ревізори Держфінінспекції в Полтавській області провели планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності навчально-виховного комплексу інтернатного типу для дітей з вадами розвитку Полтавської обласної ради.

Встановлено порушень фінансово-господарської дисципліни на загальну суму понад 250 тис. грн.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено в розмірі 69,09 тис. грн., з яких: завищені витрати на оплату праці, сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі, завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, зайве отримання бюджетних коштів в 2010, 2011 році внаслідок завищення в їх потребі тощо.

Крім того, встановлено недоотримання працівниками закладу заробітної плати.

Встановлені ревізією фінансові порушення усунуті частково.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Октябрського району м. Полтави та Головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області