Ревізори продовжують виявляти фінансові порушення

В результаті порушень фінансової дисципліни, загальна сума виявлених ревізорами Держфінінспекції порушень, під час проведення ревізії комунального вищого навчального закладу Полтавської обласної ради „Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка” склала майже 150 тис. грн.

Зокрема, встановлено факти не проведення індексації стипендій, недоотримання учнями компенсації на харчування, а працівники училища внаслідок нарахування та виплати їм заробітної плати в розмірі меншому ніж встановлена мінімальна заробітна плата, недоотримали належну їм зарплатню.

Крім того, працівники Держфінінспекції зафіксували проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на загальну суму 74,5 тис. грн. Це і завищення потреби в бюджетних асигнуваннях на фонд оплати праці працюючих інвалідів, фонду заробітної плати та єдиного соціального внеску на фонд оплати праці сезонних працівників, завищення вартості виконаних і оплачених робіт по капітальному ремонту та реконструкції, переплата заробітної плати за суміщення професій тощо.

В період ревізії порушення усунуто в загальній сумі 108,07 тис. грн.

За недостовірні дані які включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку 5 посадових осіб училища притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру в Полтавській області та Управління культури Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області