З любов’ю до праці та людей

Березень цього року подарував ювілей чудовій людині - Михайлу Михайловичу Кривошею.

Михайло Михайлович – знана на Полтавщині особистість. І причина тут не тільки в досить солідній посаді й в генеральському чині, а в іншому – насамперед, у професіоналізмі цієї людини. Про нього завжди кажуть: „професіонал”.

Поважають М.М.Кривошея за вимогливість до себе й оточуючих, здатність сприймати нове й навчатися, вміння тримати слово. А ще – шанувати землю, де народився, які б висоти не доводилося долати, якими б вагомими не були професійні здобутки, він все ж залишається простим і доступним, щирим і небайдужим.

Михайло Михайлович народився 31 березня 1962 року у мальовничому селі Бербениці Лохвицького району Полтавської області. Має юридичну та економічну освіту - фахові знання набув в Харківському юридичному та Житомирському інженерно-технологічному інститутах.

На віку, як на довгій ниві. А для нього та нива нескінченна, велична і врожайна. По-всякому складався життєвий шлях. Довелося працювати в структурі МВС. Стояв у витоків створення підрозділів податкової служби Полтавщини. Неодноразово обирався депутатом місцевих рад. Має державні нагороди. За покликом душі, вже не один рік поспіль займається благодійністю.

У 2011 році доля привела його в органи державної контрольно-ревізійної служби.

Висока кваліфікація і набутий великий практичний досвід, став йому у пригоді на посаді начальника Держфінінспекції в Полтавській області. Сьогодні він не словами, а ділами, щоденною копіткою роботою уболіває за фінансову безпеку держави, доводить свою відданість людям.

Колектив Інспекції щиро вітає Вас, Михайло Михайловичу, з Днем народження. Хай колос Вашого життя повниться зернами добра, злагоди, великої поваги й шани від людей.

Здоров’я, щастя і довгих років життя Вам, Людині з великої літери: Керівнику, Чоловіку, Батькові – Михайлу Михайловичу Кривошею.

Колектив Держфінінспекції

в Полтавській області