Ревізори продовжують виявляти порушників фінансової дисципліни

e-mail Друк PDF

Порушень на суму 655 тис. грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії у Полтавській обласній лікарні ім. М.В.Скліфосовського.

Зокрема, через проведення операцій з порушенням чинного законодавства: переплату заробітної плати, оплати праці працівникам, що працюють на умовах сумісництва за фактично не відпрацьований ними час, невірного встановлення доплати за суміщення професій працівникам лікарні, покриття за рахунок коштів загального фонду видатків спеціального фонду на оплату праці працівників, які займаються наданням платних послуг, завищення обсягу і вартості виконаних ремонтних робіт тощо, ревізори встановили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 252,8 тис. грн.

Також мало місце не перерахування до місцевого бюджету коштів, що надійшли до лікарні як відшкодування за спожиті комунальні послуги орендарями в минулому звітному періоді.

Крім того, ревізори встановили факти заниження доходів спеціального фонду установи, внаслідок не оприбуткування медикаментів, які надавались хворими, що перебували на стаціонарному лікуванні у відділеннях лікарні.

В період ревізії порушення усунуто частково.

За недостовірні дані які включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 6 посадових осіб лікарні складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області, Головне управління охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області