Пильнуємо за виконанням сільського бюджету

Ревізія дотримання фінансової дисципліни Драбинівською сільською радою при виконанні сільського бюджету встановила фінансових порушень на загальну суму 66,6 тис. грн.

Так, під час проведення контрольного заходу виявлено, що сільською радою в 2009-2011 роках використано 42,9 тис. грн. бюджетних коштів не за затвердженими призначеннями.

За ініціативою Держфінінспекції в Полтавській області, в період ревізії, у відповідності до вимог Бюджетного кодексу України, рішенням сесії сільської ради проведено зменшення бюджетних асигнувань на суму коштів, використаних з порушенням бюджетного законодавства.

Одночасно через порушення чинного законодавства про індексацію грошових доходів населення, працівниками сільської ради за 2009-2011 роки та січень 2012 року недоотримано заробітної плати на загальну суму майже 10 тис. грн.

Ревізією витрат на капітальні видатки за 2009-2010 роки встановлено завищення вартості виконаних і оплачених робіт на загальну суму 13,2 тис. грн.

За порушення бюджетного законодавства Держфінінспекцією в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку Драбинівської сільської ради.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку одну посадову особу сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області