Ревізори не дрімають

Держфінінспекцією в Полтавській області за результатами проведеної ревізії Великосолонцівського сільського бюджету встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 161,3 тис. гривень.

Так, ревізією витрат на проведення поточних та капітальних ремонтів, встановлено використання майже 100 тис. грн бюджетних коштів не у відповідності з затвердженими кошторисом призначеннями.

Водночас зафіксовано переплату індексації заробітної плати працівникам сільської ради на суму 31,9 тис. грн.

Ревізією правильності використання коштів на оплату комунальних послуг, встановлено покриття Великосолонцівською сільською радою витрат сторонньої юридичної особи по оплаті послуг теплопостачання на суму 11,7 тис. грн.

Також виявлено завищення вартості та обсягів виконаних і оплачених ремонтних робіт приміщення дитячого садка на загальну суму 4,4 тис. грн.

За результатами ревізії Держфінінспекцією в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку Великосолонцівської сільської ради, 11 посадових осіб місцевого органу самоврядування притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області