Держфінінспекція продовжує виявляти фінансові порушення

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час проведення ревізії відділу освіти Козельщинської районної державної адміністрації за період з 01.10.2008 по 01.03.2012 роки встановили порушень фінансово-господарської дисципліни на загальну суму 387,5 тис. грн.

Зокрема, порушення, що призвели до недоотримання заробітної плати працівниками закладів та установ відділу освіти, а також недоотримання учнями навчальних закладів відшкодувань витрат пов’язаних з їх участю в олімпіадах, спортивних змаганнях, семінарах, конкурсах та інших заходах, склали понад 115 тис. грн.

Зафіксовано також проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 270 тис. грн., з яких: завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, витрат на оплату праці, завищення в кошторисі на 2011 рік потреби в бюджетних коштах, яку профінансовано без врахування наявної на початок року дебіторської заборгованості тощо.

Завдяки заходам, вжитим фахівцями Держфінінспекції, виявлені порушення відшкодовано майже в повному обсязі.

За допущені порушення бюджетного законодавства до відділу освіти застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Крім того, за порушення ведення бухгалтерського обліку 10 посадових осіб відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності.

Інформацію про результати ревізії скеровано до прокуратури Козельщинського району та Головному управлінню освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області