Фінансових порушень на 237,5 тис. грн. виявили працівники Держфінінспекції в Полтавській області у Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінні

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області провели ревізію Лубенського комунального житлово-експлуатаційного управління за період з 01.10.2010 по 01.02.2012. Встановлено фінансових порушень на загальну суму 237,5 тис. грн.

Так, порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів виявлено на загальну суму 157,8 тис. грн.

Зокрема, внаслідок несвоєчасного пред’явлення рахунків Центру реабілітації інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради, підприємством не відображено в обліку та недоотримано дебіторської заборгованості за ремонтні роботи 98,9 тис. грн.

Крім того, через не проведення змін до штатного розпису, місячні посадові оклади та тарифні ставки працівників та спеціалістів підприємства розраховувались в заниженому розмірі, в результаті працівниками підприємства недоотримано зарплати 29 тис. грн. Зафіксовано також факти не виплати заробітної плати за час перебування працівників у відпустці, не нарахування та не виплати надбавки за високі досягнення у праці та доплати за збільшення обсягу робіт.

Одночасно, під час проведення контрольного заходу виявлено здійснення підприємством операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму 45,2 тис. грн: безпідставно виплачено місячну премію, проведено завищення виплат за час щорічних відпусток, зайве відрахування до відповідних фондів тощо.

Під час проведення контрольного заходу виявлені порушення частково відшкодовано.

За результатами ревізії складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення. Матеріали контрольного заходу передані до міжрайонної прокуратури.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області