Земний уклін Вам – Ветерани

Сьогодні, в цей світлий і святий для всіх нас день звертаюся до Вас, шановні жителі Полтавщини, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови - бо маю велике бажання від усієї душі привітати Вас, Ваших рідних та близьких із знаменним днем –

Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

День Перемоги уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій та задумів.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу Перемогу.

Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Майже кожна родина втратила на цій війні свого сина чи доньку, батька, чоловіка чи брата.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.

Шановні ветерани! Від щирого серця вітаю зі святом Вас. Зичу Вам міцного здоров’я, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях.

Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки.

Зі святом Вас!

З повагою Михайло Кривошей,

начальник Держфінінспекції в Полтавській області,

депутат обласної ради