Полеглим – вічна пам’ять, живим – низький уклін

8 травня з нагоди 67-ої річниці з Дня Перемоги, в урочищі Шумейкове, що поблизу Лохвиці, на місці героїчної загибелі особового складу штабу Південно – Західного фронту на чолі з командуючим фронтом, Героєм Радянського Союзу, генерал-полковником Михайлом Кирпоносом, які мужньо – понад два місяці – тримали оборону столиці України – Києва, відбулися святкові урочистості.

Сердечно привітав ветеранів війни, учасників бойових дій і всіх присутніх начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області, депутат обласної ради Михайло Кривошей.

У вітальній промові він зазначив, що з кожним днем залишається серед нас все менше і менше тих, хто на своїх плечах виніс всі страхіття тієї кривавої війни та наголосив, що історія Великої Вітчизняної війни повинна навічно залишитися в людській пам’яті, як приклад Великого Подвигу нашого народу. „Низько вклоняємося Вам, шановні ветерани, за ратний подвиг і сьогоднішнє мирне небо над нашими головами! Бажаємо міцного здоров’я, довгих і щасливих років життя!”,- сказав Кривошей М.М.

Над Шумейковим урочищем цього дня лунали солдатські пісні, а по завершенню мітингу до пам’ятного знаку було покладено квіти.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області