Про результати ревізії військової частини А0312

Фінансових порушень, що призвели до збитків на загальну суму 62,7 тис. грн. встановили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності військової частини А0312.

За результатами контрольного заходу виявлено порушень фінансової дисципліни, що призвели до збитків на загальну суму 62,7 тис. гривень.

Зокрема, ревізією витрат на капітальні видатки за 2010-2011 роки встановлено оплату завищеної вартості виконаних робіт на загальну суму 60,4 тис. грн. Порушення виникли внаслідок невірного застосування ресурсних елементних кошторисних та одиничних норм, подвійного включення до акту вартості матеріалів, а також виконання робіт які не передбачені первинними документами.

Крім того, ревізією питання своєчасності виплати замість обідів, грошової компенсації військовослужбовцям служби за контрактом встановлено, що в порушення вимог чинного законодавства військовою частиною не нараховано та не виплачено вказану компенсацію на загальну суму 2,3 тис. грн.

За порушення бюджетного законодавства Держфінінспекцією в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку військової частини.

Командиру військової частини направлено вимоги щодо вжиття заходів по недопущенню порушень і недоліків в подальшій роботі та пропозиції щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності осіб, винних у допущених порушеннях.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області