Про результати ревізії Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів

В Україні інвалідам гарантована вся повнота соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод, закріплених Конституцією та багатьма законодавчими актами.

Фінансування заходів щодо соціальної захищеності інвалідів здійснюється за кошти державного бюджету, в тому числі Фондом соціального захисту інвалідів.

З метою перевірки дотримання фінансової дисципліни Полтавським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів, Держфінінспекцією в Полтавській області проведено ревізію його фінансово-господарської діяльності під час якої встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 22,7 тис. грн.

Зокрема, порушення стали можливі через перерахування компенсаційної виплати за невикористану санаторно - курортну путівку громадянину який на час отримання зазначеної компенсації був померлим, придбання громадськими організаціями інвалідів, за рахунок коштів виділених Фондом на їх фінансову підтримку матеріальних цінностей, всупереч затвердженому законодавчо переліку, завищення обсягів ремонтно - будівельних робіт тощо.

В період ревізії порушення усунуто частково.

За недостовірні дані включені до бухгалтерської та фінансової звітності, на одну посадову особу складено протокол про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області