Держфінінспекція перевірила фінансову дисципліну в Інституті свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України

Порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 233,2 тис. грн. встановили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час проведення ревізії Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України .

Контрольним заходом був охоплений період діяльності наукового закладу з 01.01.2010 по 31.12.2011роки.

Зокрема, ревізією встановлено, що в порушення умов договору частину озимої пшениці, яка знаходилася на зберіганні у підпорядкованому інституту підприємстві, без погодження з Інститутом підприємство-зберігач реалізувало, а кошти в сумі 137,4 тис. грн. використало на власні потреби, чим завдано шкоди (збитків) Інституту.

Також зафіксовано, проведення Інститутом нецільового витрачання бюджетних коштів на цілі, не пов’язані з основною діяльністю наукової установи та з організацією і наданням платних послуг замовникам на загальну суму 15 тис. грн.

Крім того, фінінспектори встановили факти порушень законодавства з оплати праці тощо.

У зв’язку з виявленням ревізією бюджетних правопорушень Держфінінспекцією в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення Інституту операцій з бюджетними коштами.

Про результати контрольного заходу поінформовано обласну прокуратуру, управління служби безпеки України в Полтавській області та управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області