У здоровому тілі – здоровий дух!

У цьому році, 19 травня, всьоме стартувала обласна Спартакіада серед команд державних службовців Полтавської області.

Традиційно у змаганнях взяли участь команди райдержадміністрацій області, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних управлінь.

У фіналі спортивних змагань зустрілись 26 збірних команд області, помірятися спортивною вдачею зійшлося 240 державних службовців.

Парад команд очолили: майстер спорту міжнародного класу з плавання, учасниця олімпійських ігор в Сеулі - Світлана КОПЧИКОВА та майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках та каноє - Деніс НЕФЬОДОВ.

Привітали учасників змагань заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій ПАРХОМЕНКО, начальник управління державної служби Головдержслужби України в Полтавській області Олександр ЧЕРЧАТИЙ та начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ.

Дванадцять наших колег: Ростислав ЩЕРБЕНКО, Дмитро КОВАЛЬ, Ігор НЕСТЕРЕНКО, Олег ПАДАЛКА, Анатолій РУБЕЦЬ, Сергій КОБИЛИНСЬКИЙ, Раїса ГРІНЧЕНКО, Олександр КАЛЬЧЕНКО, Наталія КОВШАР, Юлія ДАНЬЧЕВСЬКА, Тимофій ГОЛБАН і Тарас НЕСТЕРЕНКО в запеклій боротьбі захищали спортивну честь і гідність Держфінінспекції в Полтавській області.

Щиро вдячні вам, шановні спілчани, за професійну гідність, колективізм та волю до перемоги.

Бажаємо подальших успіхів на ревізорській ниві та перемог на спортивних полях!

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області