Щасливої життєвої дороги, магістри!

23 травня у Держфінінспекції в Полтавській області відбувся відкритий захист магістерських робіт студентів кафедри фінансів, банківської справи та державного управління Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Державну екзаменаційну комісію, до складу якої, зокрема, входив доктор економічних наук, професор, ректор університету, депутат обласної ради ОНИЩЕНКО Володимир Олександрович, очолив начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області, депутат обласної ради Михайло Михайлович КРИВОШЕЙ.

 

Представлені до захисту роботи виконані на реальних даних та відмічені екзаменаційною комісією як особливо актуальні та соціально спрямовані.

По закінченню іспитів, у вітальному слові до випускників, голова екзаменаційної комісії сказав: „Захист магістерських робіт засвідчив, що вам під силу вирішення складних практичних задач. Згодом ви будете згадувати роки навчання, як найкращі, найбезтурботніші, тому, що попереду – ваш найскладніший іспит – доросле життя. Я переконаний в тому, що ви не загубитесь в цьому складному світі, будете щасливими і заможними, тому що маєте прекрасну освіту, тепер необхідно навчились працювати і досягати своїх цілей.”

Михайло Кривошей побажав випускникам бути завжди відкритими до нових знань тому що життя не стоїть на місці. Закликав „вчорашніх” студентів пам’ятати своїх університетських друзів, підтримувати і допомагати один одному та з гордістю нести звання випускника Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

„А ми чекаємо на вас у лавах державних службовців!”, – запросив молодих магістрів начальник Держфінінспекції в Полтавській області, М. М. Кривошей.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області