Держфінінспекція перевірила фінансову дисципліну в Полтавському будівельному технікумі транспортного будівництва

Порушень на загальну суму 71,5 тис. грн. встановили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час проведення ревізії Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва за період діяльності з 01.04.2010 по 01.03.2012 роки.

Зокрема, контрольним заходом встановлено недоотримання заробітної плати працівниками технікуму на загальну суму майже 23 тис. грн.

Крім того, виявлено факти проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів в розмірі 48,5 тис. грн., з яких: покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду, завищення витрат на оплату праці та на сплату єдиного соціального внеску тощо.

Виявлені фінансові порушення частково відшкодовано.

За результатами ревізії трьох посадових осіб технікуму притягнуто до адміністративної відповідальності. Одночасно Держфінінспекцією прийнято рішення про зупинення технікуму операцій з бюджетними коштами на казначейському рахунку.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Ленінського району міста Полтави та Головне управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області