Полтавські фінінспектори виявили порушень на суму понад 1,3 млн грн під час ревізії фінансового управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Порушень на суму понад 1 млн 337 тис. грн., з яких 888,2 тис. грн. такі, що призвели до збитків, виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансового управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Контрольним заходом охоплено фінансово-господарську діяльність фінансового управління з 01.01.2009 р. по 31.03.2012.

Зокрема, держфінінспектори встановили, що в результаті невиконання орендарями умов договорів оренди комунального майна, в частині терміну сплати орендної плати, загальним фондом міського бюджету недоотримано коштів в сумі 561,8 тис. грн.

А порушення вимог Бюджетного кодексу України та відповідного рішення сесії Кременчуцької міської ради «Про міський бюджет на 2011 рік» стало причинами недоотримання загальним фондом міського бюджету частини чистого прибутку (доходів) комунальних підприємств в сумі майже 300 тис. грн.

Також під час ревізії виявлено, що в результаті неналежного контролю з боку фінансового управління, майже 450 тис. грн. із резервного фонду міського бюджету протягом 2009-2010 років використано на заходи не пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, які могли бути передбачені під час складання проекту міського бюджету.

Зафіксовано також оплату за рахунок вільного залишку міського бюджету завищених обсягів та вартості виконаних підрядниками робіт по капітальному ремонту приміщень на суму 28,4 тис. грн. тощо.

Виявлені порушення були частково відшкодовані ще під час проведення ревізії.

За допущені порушення бюджетного законодавства на рахунку фінансового управління виконкому Кременчуцької міської ради зупинено операції з бюджетними коштами, на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальность.

Інформацію про результати ревізії скеровано до прокуратури Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області