Діти – це наше майбутнє!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає їм твердо стати на ноги.

Цьогоріч майже 30 маленьких мешканців Гадячу, з малозабезпечених сімей отримали в подарунок від голови Полтавського обласного благодійного фонду „Від щирого серця”, депутата обласної ради, начальника Держфінінспекції в Полтавській області Михайла Кривошея путівки на оздоровлення, кошти на які було зібрано під час проведення благодійного концерту за участю народного артиста України Олександра Пономарьова.

В Лохвиці ж, з нагоди Дня захисту дітей, за сприяння Михайла Кривошея відбулася благодійна акція „Марафон милосердя” під час якої діти отримали солодощі, а всі присутні на святі гості мали змогу послухати пісні у виконанні переможниці конкурсу „Україна має талант” - Олени Ковтун.

„Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняються всі ваші мрії і задуми! Щасливої вам долі!”, - побажав дітлахам Михайло Кривошей.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області