Полтавські інспектори встановили порушень у Аграрно-економічному коледжі Полтавської державної аграрної академії на суму близько 200 тис. грн

Держфінінспекція в Полтавській області встановила порушень під час ревізії у Аграрно-економічному коледжі Полтавської державної аграрної академії під час якої вивлено фінансових порушень на суму близько 200 тис. грн.

Зокрема, контрольним заходом встановлено, що через не пред’явлення коледжем рахунків на відшкодування витрат по оплаті за використаний ним природний газ для опалення розташованого на його території навчального корпусу Полтавської державної аграрної академії та не відображення суми заборгованості за спожиті комунальні послуги, навчальному закладу завдано збитків в сумі 56,1 тис. грн.

Зафіксовано також, що замість здійснення видатків зі спеціального фонду, коледжем сплачено комунальні послуги пов’язані з наданням замовникам платних послуг за рахунок коштів загального фонду кошторису в сумі 23,7 тис. грн.

Крім того, встановлено заниження вартості житлового фонду через не проведення індексації первісної вартості житлового фонду в сумі понад 91 тис. грн.

Під час ревізії виявлено факти порушень законодавства з оплати праці тощо.

Виявлені фінансові порушення частково відшкодовано.

Держфінінспекцією прийнято розпорядження про зупинення навчальному закладу операцій з бюджетними коштами.

Інформацію про результати ревізії скеровано до прокуратури Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області