Шановні співвітчизники!

Щиро вітаю Вас з Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та держава, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин.

Конституція України дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства, розпочався відлік нової епохи в історії України, закладено підвалини майбутніх економічних, соціальних та духовних перетворень у суспільстві.

У ці святкові дні від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і родинного затишку, мудрості і далекоглядності, високих досягнень та нових звершень заради рідної Вітчизни.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню народовладдя, гуманізму та законності.

З повагою
начальник Держфінінспекції
Полтавській області,
депутат обласної ради Михайло Кривошей