Про результати ревізії Державного закладу „Полтавська міська санітарно-епідеміологічна станція” Міністерства охорони здоров’я

Під час ревізії Державного закладу „Полтавська міська санітарно-епідеміологічна станція” Міністерства охорони здоров’я, за період з 2010 по травень 2012 року, фахівці Держфінінспекції в Полтавській області встановили проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 22,7 тис. грн.

Зокрема, це - перерахування, всупереч законодавству, компенсаційної виплати за невикористану санаторно - курортну путівку, придбання матеріальних цінностей за рахунок коштів виділених громадськими організаціями інвалідів на фінансову підтримку, видатки на оплату природного газу отримувачами бюджетних коштів, незаконно виплачена заробітна плата працівнику громадської організації, завищення обсягів ремонтно - будівельних робіт тощо.

В період ревізії порушення усунуто частково.

Керівнику об’єкту контролю направлено вимоги по усуненню виявлених контрольним заходом порушень і недоліків та запропоновано розглянути питання про притягнення винних осіб до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності.

За недостовірні дані які включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на одну посадову особу складено протокол про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області