Держфінінспекція продовжує виявляти порушників фінансової дисципліни

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 195,9 тис. грн., встановили під час проведення ревізії Полтавської обласної санітарно – епідеміологічної станції працівники Держфінінспекції в Полтавській області.

Контрольним заходом охоплено період з липня 2009 по травень 2012 роки.

Зокрема, встановлено зайве нарахування та виплата заробітної плати внаслідок, надання щорічних додаткових відпусток за шкідливі та важкі умови праці, при цьому не враховуючи часу зайнятості працівників в таких умовах: перебування на лікарняному, на курсах підвищення кваліфікації чи відпустці без збереження заробітної плати тощо. Також зафіксовано факти надання відпусток за ненормований робочий день при відсутності підтвердження відпрацювання робочого часу працівниками (водіями) в умовах ненормованого робочого часу, преміювання працівників установи при наявності в них дисциплінарного стягнення, завищення вартості виконаних підрядних робіт, безпідставне перерахування податку на додану вартість за рахунок коштів, які надходили на спеціальний рахунок облСЕС від районних та міських СЕС тощо.

Крім того, встановлено недоотримання установою коштів за надані платні послуги та не відображення в обліку наявної дебіторської заборгованості, недоотримання заробітної плати працівниками установи, внаслідок не врахування відпускних премій.

В період ревізії порушення усунуто частково.

Керівнику об’єкту контролю направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків та запропоновано розглянути питання про притягнення винних осіб до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності.

За недостовірні дані які включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 4-х посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавській області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області