В Аграрному коледжі управління і права Полтавської державної аграрної академії виявили фінансові порушення на 137,8 тис. грн.

Працівники Держфінінспекції в Полтавській області зафіксували фінансові порушення в Аграрному коледжі управління і права Полтавської державної аграрної академії на суму 137,8 тис. грн. Через це Держфінінспекція в Полтавській області прийняла розпорядження про зупинення Коледжу операцій з бюджетними коштами.

Зокрема, фінінспекториІнспектори зафіксували факти покриття видатків, пов’язаних з наданням Коледжем платних послуг за рахунок загального фонду кошторису на суму майже 100 тис. грн.

Встановлено також зайво сплачену матеріальну допомогу, індексацію грошових доходів, виплати заробітної плати за фактично не відпрацьований робочий час на суму понад 17 тис. грн., а також факти завищення вартості ремонтних робіт більш як на 11 тис. грн тощо.

Виявлені порушення частково відшкодовано.

За допущені порушення в організації та веденні бухгалтерського обліку на п’ятьох посадових осіб Коледжу складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області