Колегія Держфінінспекції в Полтавській області: попереду – важлива й відповідальна робота

17 липня пройшло розширене засідання Колегії Держфінінспекції в Полтавській області, яке провів очільник Держфінінспекції М.М. Кривошей.

У вступній доповіді Михайло Михайлович відзначив, що в цілому Інспекцією забезпечено належний рівень виконання завдань, визначених Законом та дорученнями Уряду, щодо здійснення державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного й комунального майна.

Зокрема, у I півріччі 2012 року Держфінінспекцією охоплено діяльність 223 підприємств, установ і організацій, з яких на 207, або у 92 відсотків, встановлено порушення фінансово-бюджетної дисципліни.

Контролю піддано операції з використання державних та комунальних ресурсів загалом на суму близько 8,6 млрд грн. Загальна сума виявлених фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів склала понад 25,7 млн. грн. У середньому на одному об’єкті виявлено 120 тис. грн незаконних, нецільових витрат, недостач ресурсів та їх недоотримання.

Вжитими заходами за I півріччя забезпечено відшкодування незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму майже 21,7 млн гривень.

До суду в інтересах держави подано 40 позовів на суму 1,8 млн грн., ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 49 цивільних позови.

За результатами проведених контрольних заходів Інспекцією до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 214 фінансових санкцій.

З метою належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 59 матеріалів. За результатами роботи працівників Держфінінспекції, з початку року порушено 80 кримінальних справ.

До дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою Держфінінспекції області, притягнуто 328 осіб.

За порушення бюджетно-фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 564 посадових осіб, прийнято 444 управлінських рішень.

Під час Колегії детально розглянуто здобутки й упущення в роботі Держфінінспекції області, визначено ключові завдання для покращення результативності контрольно-ревізійних заходів.

У заключному слові начальник Держфінінспекції М.М.Кривошей закликав керівників структурних підрозділів зосередити особливу увагу на якості контрольно-ревізійних заходів, більш ретельному документуванні їх результатів та належній взаємодії з правоохоронними органами.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області