Про результати ревізії Соколовобалківської сільської ради

Держфінінспекція в Полтавській області під час ревізії Соколовобалківської сільської ради виявила порушень фінансової дисципліни, що призвели до збитків на суму 36,7 тис. грн.

Так, встановлено випадки нарахування та виплати премій колишньому сільському голові з порушенням чинного законодавства на суму 3,44 тис. грн., а також незаконні виплати матеріальних допомог обслуговуючому персоналу, що призвело до переплати заробітної плати на суму 2,76 тис. грн. При цьому, здійснено зайве нараховання та сплата внесків до державних цільових фондів на загальну суму 2,25 тис. грн.

Крім цього, держфінінспектори зафіксували незаконні витрати бюджетних коштів на оплату робіт з капітального ремонту на суму понад 28 тис. грн. Зокрема, встановлено, що до актів ф. КБ-2в підрядних установ включено встановлення котлів підлогових, тоді, як контрольним оглядом під час ревізії встановлено, що фактично вказані котли підрядною установою не встановлені. Це призвело до оплати сільською радою завищеної вартості виконаних підрядних робіт.

За виявлені під час ревізії порушення у веденні бухгалтерського обліку на одну посадову особу сільської ради складено протокол про адміністративну відповідальність.

У відповідності до вимог Бюджетного кодексу України за вчинені бюджетні порушення до Соколовобалківської сільської ради застосована фінансова санкція у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області