Відділу освіти Семенівської райдержадміністрації заборонено операції з бюджетними коштами

Працівники Держфінінспекції в Полтавській області зафіксували фінансові порушення у відділі освіти Семенівської райдержадміністрації на суму 196,5 тис. грн.

Через це Держфінінспекція прийняла розпорядження про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами.

Зокрема, зафіксовано факти виплати матеріальної допомоги на оздоровлення керівникам закладів освіти та іх заступникам на суму 61,8 тис.грн., без відповідного рішення органу вищого рівня, що суперечить чинному законодавству.

Крім того, фінінспектори встановили, що в результаті нарахування працівникам індексації грошових доходів в завищеному розмірі та виплати щорічної грошової винагороди обслужуючому персоналу шкіл - працівникам, які не відносяться до категорії тих, яким виплачується зазначена винагорода, проведено завищених витрат на суму понад 17 тис. грн.

Порушення по виплаті заробітної плати призвели до зайво сплачених страхових платежів до відповідних фондів загальнообов’язкового державного пенсійного та соціального страхування на суму 34,5 тис. грн.

Одночасно встановлено, що відділом освіти здійснено покриття витрат сторонніх юридичних осіб (орендарів) по сплаті комунальних послуг та використаного ними вугілля на суму понад 66 тис. грн.

Виявлено також списання продуктів харчування в завищених розмірах тощо.

Зафіксовані під час контрольного заходу порушення частково відшкодовано.

За допущені порушення в організації та веденні бухгалтерського обліку складено 34 протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати проведеної ревізії поінформовано прокуратуру Семенівського району та Семенівську районну раду.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області